Uspořádejte na zahradě netradiční svatbu


Že se svatební obřady odehrávají na radnicích a v kostelích, je zcela běžné. Běžnými se dnes ale také stávají některé obřady mimo tyto prostory, například v lese, na horské louce, při letu balónem či sportovním letounem. Jestliže je oddávající úředník svolný k provedení právoplatného uzavření manželství třeba v potápěčském úboru, můžete se o své svatbě pochlubit skutečně netradičními fotografiemi. Velmi rozšířené jsou také svatby uspořádané v exteriéru vlastních či pronajatých zahradních a parkových prostor. Zde se nabízí celá řada forem oslav, záleží pouze na vaší fantazii, jak svatbu pojmout, a co nabídnout i vašim hostům. Jak by mohla vypadat svatba na zahradě v teplém období roku?

nevěsta a ženich

Party stan – začít byste měli pronájmem party stanu partystanyaz.cz, do jehož útrob uložíte stoly s občerstvením. To by mělo být na každé svatbě v patřičném rozsahu dle počtu pozvaných hostů, aby nikdo neměl pocit, že si musí donést z domova svačinu nebo objednat pizzu s rozvozem.

Bazénová svatba – je-li k dispozici venkovní bazén, využijte této příležitosti nabídnout svatebčanům převlečení do plavek. Bude to více stmelující a intimní a možná se mezi mnohými z vás prolomí ledy ostychu a nesmyslných předsudků. Inspirujte se filmem s Pierre Richardem „Dvojče“, kde se oslava také pořádala u bazénu v plavkách.

Sportovní svatba – zajímavým zpestřením může být i sportovní kolbiště. Třeba jen omezené velikosti, ale dostačující pro rozptýlení. Na zahradě lze provozovat míčové hry, šipky, lukostřelbu, stolní tenis či volejbal.

svatební oslava

Bosonohá svatba – navrhněte hostům na svatbě, aby se vyzuli z bot a užili si travnatý či písečný povrch naboso. Je to velmi zdravé a osvěžující. A máte-li možnost, vytvořte ve vymezeném prostoru bosonohý chodník z různých masážních povrchů, který zlepší atmosféru na svatbě už jen tím, že masáž chodidel je dokonalý antistres a vylepšovač nálady.