Merino materiál


a ad>

Znáte norskou módu? Pokud ne, tak se zkuste podívat na webové stránky c-store.cz, kde najdete například devold merino. Je to opravdu kvalitní značka přímo z Norska. A když už slyšíte, že je to značka z Norska, tak určitě pochopíte, že je to hlavně zimní móda. To znamená, že když si tam třeba koupíte kvalitní devold merino svetr, tak určitě budete mít jistotu, že vás tento svetr zahřeje. A věděli jste, že když budete mít nějaký svetr nebo mikinu z přírodního materiálu, tak v létě vás to ochladí? A v zimě vás to zase zahřeje. Já mám doma několik kašmírových svetrů a kašmírový svetr můžete nosit i v létě a nemusíte se vůbec bát, že byste se potili anebo že by vás štípala kůže od potu anebo že byste se uškrábali k smrti.

Krásný merino krémový svetr.

Když se podíváte na zmíněné webové stránky, tak tam najdete opravdu kvalitní výrobky. Nejenom svetry a mikiny, ale i další oblečení. Navíc tato norská morda má také kvalitní merino spodní prádlo. Spodní prádlo je opravdu kvalitní a myslím si, že když budete mít právě od této značky merino spodní prádlo, tak uděláte dobře, nebudete se potit a vaše kůže vám opravdu za to poděkuje. Pokud jste třeba alergici anebo atopici, tak to není vůbec žádný problém, protože přírodní materiál merino vás ochrání opravdu od všeho. Já mám doma také na zemi ovčí kůže a také ovčí koberec a řeknu vám, že je to velice příjemné, když potom chodíte bosí, navíc to tak extrémně hřeje, že nemusíte mít ani ponožky.

Miluji červené svetry.

Ani, když je venku třeba zima. Já mám doma opravdu hodně studenou podlahu, takže jsem ráda, že jsem si pořídila třikrát tři metry velký vlněný koberec. Je to z norské kozy a má opravdu dlouhé chlupy a myslím si, že neuděláte chybu, když i vy si pořídíte opravdu příjemný teplý koberec anebo třeba nějaký devold merino svetr. Já mám devold merino svetry už dva a musím říct, že více spokojená snad ani být nemohu. Už nedám dopustit na žádnou jinou značku. A opravdu si budu dávat záležet jenom na této značce, protože kvalitní materiál je pro mě priorita.