Krása deštníků


Milujete deštníky? A co takhle si nechat vyrobit svůj vlastní? Vyrobíme vám takové reklamní deštníky, které budou nádherné a originální. Čtěte dále. Milujete déšť? Tak to zákonitě v oblibě máte i deštníky. Já jsem se vždycky moc ráda procházela v dešti. Přijde mi to takové romantické a je to dobré dobrodružství. A když v tón dešti kráčíte s osobou, kterou zbožňujete, kráčí se vám vždycky daleko lépe, než kdybyste měli kráčet sami. Na světě je plno druhů deštníky. Pokud i vy chcete nějaké originální deštníky, měli byste nám dát vědět a napsat nám.

S

Nemusíte se bát, nekoušeme. Pouze vám dokážeme vyrobit deštníky, za kterými se každý bude otáčet. Vyrábíme deštníky dětské, i dospělácké. Zatím nám nepřišla nabídka, kterou bychom nedokázali splnit. Máme už pár let zkušeností a zážitků s výrobou reklamních předmětů, proto se nemusíte bát, že byste svá přání a tužby svěřili do špatných rukou. Chtěli byste raději barevný, nebo klasický deštník? Já mám mnohem raději barevné deštníky, které jsou daleko veselejší a jsou mi samozřejmě i mnohem, mnohem bližší. Pokud máte zájem o spolupráci s námi, stačí nám napsat. Veškerý kontakt najdete na našich webových stránkách.

S

Tam dáváme aktuality a zajímavosti z toho, jak a co vyrobíme. Na webových stránkách se toho o nás dozvíte podstatně více, než z tohoto článku. Tohle je jenom takové shrnutí informací, které by vás mohly zajímat co nejvíce. Budete nadšení tím, co dokážeme. Stačí se nám ozvat. Budeme velice rádi, když nám zavoláte, napíšete a sdělíte jakékoliv podrobnosti spolupráce, které pro nás budou klíčové. Domluvíme se na podmínkách, které si nastavíte a ostatní nechte na nás. Budete příjemně překvapení. Jsme profesionální firma, která vyrábí nejenom deštníky, ale i ostatní věci, takže se na nás můžete obrátit klidně s něčím jiným.