V lodičkách na platformě doplujte až do postele


Proč se některé uzavřené ženské obuvi na vyšším podpatku přezdívá lodičky, je celkem jasné z jejich tvaru. Zároveň bychom mohli s trochou nadsázky říci, že se v nich mnohé „dámy“ vznáší nad povrchem, jako by pluly po hladině se vztyčenými stožáry svých krásných dlouhých štíhlých nohou. Obnažené ženské nohy v minisukni a v botách na podpatku jen tak někdo nepřehlédne, většina mužů si tento pohled nenechá ujít do nejmenšího detailu a v takovém okamžiku zapracuje i erotická fantazie a ve zcela přirozeném duchu si představují, jaké by to bylo mít takovou bytost vedle sebe, a mít možnost (nejen) ty gazelí nožky objímat a hladit.

dámská obuv

Lodičky na platformě https://www.botish.cz/lodicky-na-platforme opticky prodlužují délku lýtek a stehen, což vylepšuje celkový pohled na ženský korpus, který se pak zdá vyváženější a harmoničtější, ale přece jen je tu ještě jedna věc, se kterou bychom měli nakládat jako s něčím, co nám podvědomě naznačuje jakési tajemství – ženská chodidla.

Tvar chodidel je to, proč je tolik povyku kolem vysokých podpatků. Kdyby měly ženy místo nohou kopýtka, rozhodně by neexistoval důvod namáhat se s nějakou konstrukcí obuvi s vyšším podpatkem. Vystačili bychom jen s obyčejnou rovnou podrážkou, která chrání kopyta podobně, jako podkova, a o erotickém vzrušení by nebyla řeč.

ženské nohy

Vnímáte tu zásadní myšlenku a pointu? Veškerá pozornost se rázem s ohledem na vyšší podpatky soustředí na chodidla, na polohu paty vůči špičce, která ve zvednuté poloze zaujímá nesmírně vzrušující sexy tvar, protože je podložena mostní „konstrukcí“ hluboké nožní klenby. Klenba chodidel, parabolické tvary paty i bříšek prstů je to, co muže vzrušuje až k nepříčetnosti, a proto také touží po tom, abyste v lodičkách na platformě doplula až do ložnice, aby je tu mohli vyzout a pokochat se vaší přirozenou krásou – božskou, nebeskou nádherou bosých ženských chodidel – tím osmým divem světa.