Zdravý čaj


Mám opravdu hodně ráda různé čaje. A čaje si dopřávám třeba tak i dvakrát denně, protože čaje jsem si velice oblíbila. A to, když jsem ještě pracovala v nemocnici, potom jsem ještě pracovala v senior centru. A tam právě senioři ve větším množství pili čaj, i když samozřejmě jsme jim to nedoporučovali. Tak oni si to moc přáli a jejich rodiny nám řekli, že když jejich příbuzní budou chtít čaj, že jim ho jednoduše máme dát, tak jsme s tím souhlasili, že když je to jejich přání, že jim to splníme. Já jsem si ve většině případů dávala hlavně zelený čaj nebo také detoxikační čaj. Pokud třeba také chcete zlepšit zdraví anebo podpořit třeba zdraví, tak bych vám také doporučovala nějaký kvalitní detoxikační čaj.

Chutná mi detoxikační čaj.

Pokud vás zajímá, kde můžete sehnat anebo koupit detoxikační čaj, tak určitě na internetu anebo také v klasické lékárně. A já nejraději nakupuji právě detoxikační čaje v lékárně, protože vím, že jsou opravdu hodně kvalitní. Sice jsou třeba o dvacet anebo o třicet korun dražší než klasické detoxikační čaje někde v obchodu s potravinami, ale na druhou stranu mě zase vyhovují právě v lékárně, kde se také můžete domluvit na typu druhu detoxikačního čaje.

Jsem velká milovnice čajů.

Já jsem asi kupuji detoxikační čaje s příchutí citronu anebo také bezinky. Je to opravdu chutné. Někdy si dám také do tohoto detoxikačního čaje med. Já mám moc ráda med, ale zase nechci si dávat do tohoto detoxikačního čaje zbytečně cukr. Nepoužívám ani hnědý cukr, natož bílý. Já nemám ráda přeslazené věci, ale když třeba mi klesne hladina cukru v krvi, tak si právě dám detoxikační čaj a do toho si dám třeba jednu velkou lžíci medu. Myslím si, že třeba jednou denně lžíce medu vůbec neuškodí. Navíc v medu jsou také antioxidanty a med je zdravý a dělám si z něj navíc také každý večer pleťovou masku. I vám tohle doporučuji.