Trápení ve vztahu často souvisí s milostným životem – Co dělat, když to nejde?


Bez spokojeného sexuálního života, nemůžeme být spokojeni ani ve vztahu. Pokud máte doma potíže s milostným životem, řešte to společně ihned.

Trápení ve vztahu často souvisí s milostným životem – Co dělat, když to nejde?

Svátek všech zamilovaných jsme už oslavili a většina dvojic ho prožila v objetí a při milostném vzplanutí. Trápí vás, ale že u vás doma už to není, jako dřív? Často se páry trápí právě proto, že jim to nefunguje v milostném životě. Jsou ale věci, o kterých se špatně mluví nahlas. Zejména pánové si své problémy nechtějí přiznat nebo si je přiznávají velmi těžko. Jenže pak mohou být problémy ještě horší. I žena pak může partnerovi pomoci. Jak na to?

muž a žena

Definujte si problém

Muži to tak mají a velmi těžko si přiznávají nějaký problém, zejména pokud jde o problém v intimním životě. Jenže jakmile se o tom nemluví, mohou mezi partnery vznikat potíže a i neutěšený milostný život a trápení se, může vést až k rozchodu nebo minimálně se dostanete k hádkám. Ale často úplně zbytečně. Pokud se stále přitahujete a chcete spolu být, jen má partner potíže s erekcí, je třeba se na problém zaměřit a řešit jej. Krátkodobě může tyhle problémy vyřešit jedna pilulka, pilulka, kterou jistě všichni dobře znají. Jenže pro klasickou viagru si musíte zajít k lékaři, aby vám dal recept. Volně prodejné jsou na internetu ale jiné a dost podobné preparáty, které mají pouze jiné jméno, například kamagra.

stažené kalhoty

O problémech se snažte mluvit, někdy jde jen o nadmíru stresu http://www.profitinstitut.cz/Cviceni_ve_stresu-219 nebo únavu. Pokud zkusíte změnit něco ve svém životě nebo si vezmete pilulku, mělo by dojít ke zlepšení. Jen při problémech, které přetrvávají delší dobu a žádné řešení to nezlepšuje, je vhodné zajít si k odborníkovi.

Když pomáhá žena

Mužské problémy s erekcí mají většinou jen krátkodobé trvání, je důležité zůstat v klidu. Právě stres vždycky všechno jen zhorší. Pak může pomoci i partnerka svému partnerovi. Sexuální život se snažte si maličko okořenit, zkuste používat erotické pomůcky, zkuste obléknout hezké prádlo. Ne vždy pak při uspokojení musí dojít ke styku. Vždyť jde hlavně o to, být spolu.