Otevíráme novou posilovnu a masérský salón


Také patříte k lidem, které oslovil sport a ačkoli jej provozují na rekreační úrovni, jde o poměrně solidní základ, s nímž byste se mohli měřit i v nějaké soutěži? A máte blízko k silovým sportům a jisté zkušenosti z oblasti posilování a provádění sportovních a relaxačních masáží? Spojit masáže a posilovnu v jeden celek a nabízet kvalifikované služby na úrovni, to uvítá kde kdo. Jen si vybavte, že si jdete zatrénovat a poněkud to přeženete, takže druhý den uvítáte spíše rekondiční masáž. Spousta lidí také ocení reflexologii, tedy masáž chodidel, jimiž lze úspěšně léčit a urychlovat regenerační procesy u mnoha onemocnění.

cvičení na sportovišti

Jakmile máte k dispozici vhodné prostory a zázemí, technické vybavení, personál a zřízené webové stránky, a máte vyřízené i všechny administrativní formality, možná si uvědomíte, že před otevřením provozovny bude nutné nabídnout zákazníkům možnost rezervace služeb. Aby to zkrátka nebylo tak, že zahltíte slečnu v recepci stovkami telefonátů a listováním v papírovém sešitu, zapisováním mnoha poznámek, což také provází chyby, a může se stát, že do posilovny přijde více zájemců, než bude její kapacita, a na masáž dorazí tři lidé ve stejný čas.

lekce posilování a cvičení

Rezervační systém pro sportoviště se stará o to, aby byl ve všem pořádek a přehled, nikoli chaos a zmatek. A vězte, že čím více zmatku vnesete do vašeho podnikání, tím negativněji se to odrazí na vašich referencích. A reference – to je celkem zásadní ukazatel kvality služeb, jímž se lidé dnes řídí.

Někdy si stačí pročíst na Internetu nezávislé (pozor – opravdu nezávislé) recenze, a ještě než byste vůbec zvedli telefon nebo tam osobně zašli, raději si to rozmyslíte a vyhledáte stejné služby u konkurence. A třeba i na opačném konci města, i když víte, že je to daleko. Kvalita zkrátka předčí kvantitu, v tomto případě i pohodlí a váš drahocenný čas.