Přehledné stránky


Chystáte se podnikat anebo už podnikáte? Potom je naprosto logické, že ten, kdo podniká, tak také očekává nějaké zisky a výnosy. Já si myslím, že nikdo si nezakládá takové podnikání, které potom nechá někde ladem skladem a nebude se o to vůbec starat, i když samozřejmě znám také takové lidi, kteří si myslí, že když začnou podnikat, že jsou automaticky bohatí. Že prý jim každý den třeba na účet naskočí padesát nebo šedesát tisíc korun. Já si myslím, že se úplně zbláznili, tohle absolutně nepřipadá v úvahu a je to až nemístné. A já si myslím, že je to až namyšlené, že lidé si o sobě myslí, kdo ví, co nejsou.

Baví mě dělat webové stránky.

Proto jsem já osobně si řekla, že kdybych já podnikala, tak bych si také předem zjistila nějaký trh, anebo ekonomické zázemí. A také bych chtěla vědět, jakou bych mohla mít šanci na skvělou reklamu. Oslovila bych také několik reklamních agentur se žádostí, jestli oni by mi také neudělali skvělou nabídku reklamy na www Zeleneslevy.cz, ale kolik by to asi stálo peněz? Předpokládám, že lidé by také chtěli mít určitě skvělé reklamy na internetu, například na webových stránkách anebo pokud byste chtěli mít na webu nějaké kvalitní reklamy, tak také doporučuji opravdu kvalitní sociální sítě.

Webové stránky musí být přehledné.

Všichni víme, že sociální sítě jsou velice často navštěvované a chodí tam denně několik milionů lidí. Takže když si potom zaplatíte a dáte si reklamu na webu, a hlavně na sociální sítě, tak si jsem jistá, že právě tam bude největší návštěvnost a pokaždé, když člověk uvidí vaši reklamu, která bude opravdu perfektní, tak je opravdu hodně veliká pravděpodobnost, že potom také navštíví vaše webové stránky. Také hlavně dbejte na to, aby vaše webové stránky vypadaly skvěle, aby byly přehledné a také, aby se na vašem webu, kdekdo opravdu lehce vyznal a aby se mohl podívat na vaše zboží či služby. Také dbejte na kvalitu.