Bez lásky nejste nic


Ztráta erekce dokáže prověřit pevnost charakteru podobně, jako úraz, kdy lidé skončí na invalidním vozíku. V takovém okamžiku se rázem mění vaše životní priority a uvědomíte si, co je opravdu v životě důležité, a co je skutečně malicherné. Popisovat trauma muže, co je odkázán na vozík, vám jistě nemusíme popisovat, ale měli bychom se zmínit o reakcích partnerek, které něco takového ve vztahu potká v souvislosti s neschopností mít pohlavní styk. Paradoxně na tom mohou být vozíčkáři lépe, protože pokud nejsou poškozené pohlavní orgány, sexuálním radovánkám se vyhýbat nemusí a partnerka tuto situaci zvládne, zatímco slabá erekce u jinak relativně zdravého jedince je neřešitelný problém.

ruku v ruce

Stav nouze je tím pravým měřítkem kvality – každého člověka, jeho vnitřní nastavení a ryzí morální vlastnosti rozpoznáme až v okamžiku nějakého zádrhelu. Když musí začít jednat a promýšlet vhodná řešení. Zde bychom rádi poznamenali, že nejsilnějším pomocníkem v tomto směru není žádná Viagra na prodej, ale docela „obyčejná“ láska. Milující žena opravdu dokáže zázraky a tehdy si jí začnete vážit mnohem víc, než dřív.

partnerská láska

Láska podporuje vnitřní cit a intuici a mnoho takových žen a dívek brzy zjistí, že problém s erekcí souvisí se stresem a s tím, co si pokládáme na talíř. Začnou s partnerem situaci rozebírat, společně stresové podněty řešit, vypomáhat si k tomu vhodnými bylinkami, například Ženšenem, a namísto uzeného bůčku a sklenice piva nabídnou svému vyvolenému pomerančový džus a zeleninové rizoto. Nakoupí potraviny ve zdravé výživě a budou společně přispívat k regeneraci organismu, k jeho detoxikaci výživě pro tělesné buňky.

Stres a zdravý jídelníček jsou dva podstatné vlivy, které musíte bezpodmínečně zvládnout, chcete-li se problémům s erekcí vyhnout i do budoucna, a totéž platí pro všechny ostatní civilizační choroby.